Live Voetbal Resultaten

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Engeland : Premier League
21:00END Chelsea 6 - 0 Everton (4 - 0)
21:00END Osasuna 0 - 1 Valencia (0 - 1)
Italië : Serie A
18:30END Fiorentina 1 - 1 Genoa CFC (0 - 1)
20:45END Atalanta 2 - 2 Verona (2 - 0)
Argentinië : Federal A
00:30END Juventud Antoniana 1 - 0 San Martin de Form. (1 - 0)
20:00END San Martin Mendoza 1 - 1 Huracan Las Heras (0 - 1)
Asia : U22 AFC Championship : U22 AFC Championsh.
15:00END Australia U23 0 - 0 Jordan U23 (0 - 0)
17:30END Qatar U23 2 - 0 Indonesia U23 (1 - 0)
Bahrein : Premier League
18:00END Al-Hadd 1 - 1 East Riffa (0 - 1)
18:00END Al-Rifaa 2 - 0 Al-Hala (0 - 0)
18:00END Muharraq 3 - 0 Al-Shabbab (1 - 0)
Bulgarije : Parva Liga
16:30END CSKA 1948 2 - 1 Lokomotiv Sofia (1 - 1)
19:00END PFC Ludogorets Raz. 2 - 0 Arda Kardzhali (2 - 0)
Chili : Primera Division : Apertura
02:00END Audax Italiano 2 - 2 U.La Calera (1 - 1)
Colombia : Liga Águila : Liga Postobon - Ap.
01:20END Deportivo Pasto 2 - 3 Millonarios (0 - 1)
03:30END A. Petrolera 0 - 3 La Equidad (0 - 0)
Colombia : Torneo Águila : Apertura
22:30 Orsomarso Voorspellingen Barranquilla FC
Duitsland : Regionalliga West
19:30END SC Paderborn 07 II 4 - 1 FC Wegberg-Beeck (3 - 0)
Ecuador : Serie A Ecuatoriana : Serie A - Apertura
01:00END Libertad 0 - 3 Barcelona Guayaquil (0 - 3)
Egypte : Premier League
16:00END Arab Contractors 0 - 2 Pyramids FC (0 - 1)
19:00END El Zamalek 2 - 1 Al Ahly (1 - 0)
El Salvador : Primera Division : Clausura
02:00END Municipal Limeno 2 - 0 Isidro Metapán (1 - 0)
20:45END Gateshead 2 - 1 Chesterfield (2 - 0)
Engeland : Premier League U21. : League - 2 divisie.
20:00END Leicester City Aca. 3 - 0 Stoke City Academy (2 - 0)
20:00END Sunderland Academy 1 - 2 Middlesbrough Acad. (0 - 1)
20:00END Tottenham Hotspur . 5 - 1 Wolverhampton Wand. (2 - 1)
Estland : Esiliiga
18:00END Levadia Tallinn II 3 - 0 Paide Linnameeskon. (2 - 0)
Faeroër : Vodafonedeildin
19:00END B68 Toftir 1 - 2 07 Vestur (1 - 1)
Frankrijk : Ligue 2
20:45END Grenoble 0 - 0 Angers (0 - 0)
Frankrijk : CHN
18:30END Nancy 3 - 2 Martigues (2 - 1)
Georgië : Oemaghlesi Liga
17:00END FC Samgurali Tskha. 2 - 3 Saburtalo (2 - 1)
18:00END Kakheti Telavi 0 - 0 Torpedo Kutaisi (0 - 0)
Honduras : Liga : Clausura
01:15END CD Motagua 4 - 0 Lobos UPNFM (2 - 0)
03:30END CD Vida 0 - 1 Genesis FC (0 - 0)
Hongarije : NB II
20:00END Vasas Budapest 2 - 1 Kozarmisleny (1 - 1)
India : India ISL 1
16:00END Mohun Bagan SG 2 - 1 Mumbai City FC (1 - 0)
Indonesië : Indonesië Super Le.
10:00END Persita 3 - 3 Persib Maung (0 - 2)
10:00END PSS Sleman 4 - 1 Arema (2 - 1)
14:00END Persikabo 1973 3 - 2 Persisam Putra Sam. (0 - 2)
Irak : Superliga
14:00END Al Naft 1 - 0 Naft Al Wasat (0 - 0)
16:30END Duhok 0 - 0 Al Karkh (0 - 0)
18:30END Naft Al Junoob 1 - 2 Al Hedood (1 - 2)
21:00END Al Quwa Al Jawiya 1 - 1 Naft Misan (0 - 0)
14:45Verl. Khooshe Talaee San. - Esteghlal Molasani
15:30END Saipa 1 - 0 Kheybar Khorramabad (0 - 0)
15:30END Damash 0 - 0 Chadormalu Ardakan. (0 - 0)
16:30END Naft Gachsaran 0 - 1 Shahr Raz (0 - 1)
17:00END Mes Sungun 1 - 1 Pars Jonoubi Jam (1 - 0)
17:15END Moghavemat Sepasi 1 - 1 Ario Islamshahr (1 - 0)
Israël : Liga Premier : Championship Group
19:30END Hapoel Beer Sheva 1 - 0 Maccabi Tel Aviv (0 - 0)
Italië : Serie C Grp C
20:30END Juve Stabia 1 - 1 Crotone (1 - 0)
20:45END Avellino 1 - 0 Benevento (0 - 0)
Italië : Serie C Grp B
20:45END Arezzo 1 - 1 Torres (1 - 1)
20:45END Cesena 3 - 0 Recanatese (2 - 0)
14:00END Wazito FC 1 - 2 Shabana (1 - 0)
Marokko : Botola Pro
19:00END Salmi 1 - 1 Renaissance Club Z. (0 - 0)
Mexico : Primera División : Clausura
02:00END Pumas UNAM 1 - 0 Leon (0 - 0)
02:00END Atlas 2 - 1 San Luis (1 - 1)
04:06END FC Juarez 0 - 1 Tijuana (0 - 0)
Nederland : Jupiler League
Noorwegen : Derde Divisie
Oekraïne : Vysjtsja Liha
Paraguay : Segunda División
Paraguay : Liga 1 : Division Profesion.
Polen : Ekstraklasa
Portugal : Liga NOS
Rusland : Eerste Divisie
Schotland : Highland League
Servië : Prva Liga
Servië : Super Liga
Slovenië : Prva Liga
Syrië : Premier League
Turkije : Süper Lig
Turkije : Bank Asya 1. Lig
V.A.E. : ETI
Zuid-Afrika : PSL
Zweden : Superettan