Live Voetbal Resultaten

Champions League
21:0058'(0 - 0)
Engeland : Premier League
20:3088' Liverpool 3 - 1 Luton (0 - 1)
Europa : Champions League : UEFA Champions Lea.
21:0056' FC Porto 0 - 0 Arsenal (0 - 0)
17:00END Skenderbeu 0 - 1 Din. Tirana (0 - 0)
Brazilië : Sul-Matogrossense : Sul-matogrossense .
20:30Unbekannt Dourados AC - Aquidauanense
Colombia : Torneo Águila : Apertura
00:00END Union Magdalena 1 - 3 Barranquilla FC (0 - 1)
01:40END Atletico Huila 1 - 0 Valledupar (0 - 0)
22:00 Cortulua Voorspellingen Rionegro
Costa Rica : Liga de Costa Rica : Clausura
02:00END Sporting FC 1 - 0 Puntarenas FC (0 - 0)
03:00END LD Alajuelense 3 - 2 Municipal Pérez Ze. (3 - 1)
22:0013' Guanacasteca 1 - 0 Aguilas Guanacaste.
Costa Rica : Liga Costarricense. : Clausura - Groepsf.
21:00Unbekannt ADR Jicaral - Quepos Cambute
22:00Unbekannt AS Puma - AD Cofutpa
22:00Unbekannt Barrio Mexico - AD Zona Norte
Cyprus : Cyprus 1 : 1 Divisie
18:00END AE Zakakiou 0 - 2 Anorthosis (0 - 2)
Cyprus : Cyprus Cup : Eindfase
18:00END Apollon Limassol 3 - 1 AEL Limassol (1 - 0)
Duitsland : Regionalliga North.
19:00END BSG Chemie Leipzig 1 - 1 FSV Luckenwalde (1 - 1)
19:00END FC Viktoria 1889 B. 0 - 0 RW Erfurt (0 - 0)
Duitsland : Oberliga Westfalen
19:30END SpVgg Erkenschwick 2 - 2 Eintracht Rheine (1 - 1)
Engeland : FLT : Efl Trophy - Eindf.
21:0055' Bradford 0 - 0 Wycombe (0 - 0)
20:45 Cray Wanderers Voorspellingen Canvey
Griekenland : Griekenland 2 : North
14:00END Niki Volou 5 - 0 Apollon Kalamaria (2 - 0)
India : India ISL 1
15:00END FC Goa 0 - 2 Northeast United FC (0 - 0)
Iran : Pro League
12:00END Gol Gohar 2 - 2 Peykan (1 - 0)
13:30END Esteghlal Khuzestan 3 - 2 Aluminium Arak (0 - 1)
14:00END Nassaji Mazandaran. 0 - 3 Mes Rafsanjan (0 - 1)
14:45END Perspolis 2 - 0 Teraktor Sazi (0 - 0)
Italië : Serie C Grp A
18:30END Pro Sesto 1 - 2 Alessandria (0 - 1)
Jordanië : League
15:00END Al-Wihdat 3 - 0 Ramtha SC (1 - 0)
17:30END Mgaear Al Sarhan 0 - 2 Al-Faisaly (0 - 2)
Kameroen : Première Division
16:00END Canon Sportif 3 - 0 Bamboutos (1 - 0)
Kosovo : Superliga
13:00END Feronikeli 0 - 0 Gjilani (0 - 0)
13:00END Drita 1 - 0 Ballkani (0 - 0)
Marokko : Botola Pro
18:00END FUS Rabat 1 - 1 MAT Tetouan (1 - 0)
Mexico : Primera División : Clausura
02:00END Puebla 1 - 4 Pachuca (1 - 1)
04:00END Necaxa 1 - 0 CD Guadalajara (1 - 0)
Mexico : Liga de Ascenso : Clausura
02:05END Estudiantes Tecos 0 - 2 Altamira FC (0 - 1)
04:05END Correcaminos de la. 3 - 1 Morelia (2 - 0)
Portugal : Segunda Liga
19:00END Feirense 0 - 3 Viseu (0 - 0)
San Marino : Campionato
21:15Unbekannt FC Fiorentino - San Giovanni
21:15Unbekannt Faetano - Cailungo
21:15Unbekannt S.S. Murata - Tre Penne Galazzano
Schotland : Highland League
21:00Unbekannt Formartine Utd - Nairn County
21:00Unbekannt Brora Rangers - Lossiemouth
21:00Unbekannt Buckie Th. - Fraserburgh
21:00Unbekannt Keith - Forres Mechanics
Zuid-Afrika : South Africa FA Cup
18:00ELF Highlands Park 1 - 1 Sekhukhune United (0 - 0)
18:00END University of Pret. 1 - 0 Ajax Cape Town (1 - 0)
Zuid-Amerika : Copa Libertadores : Kwalificatie
23:00 Academia Puerto Ca. Voorspellingen Nacional
Zwitserland : 1. Liga : 1. Liga - Groepsfa.
20:30Unbekannt Sion II - Meyrin