Live wedstrijd Eredivisie Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Eredivisie

.

Eredivisie-wedstrijden

Niederlande : Eredivisie
12 september 2020
16:30Verl. FC Utrecht - AZ
18:45END SC Heerenveen 2 - 0 Willem II (1 - 0)
20:00END PEC Zwolle 0 - 2 Feyenoord (0 - 1)
21:00END FC Twente 2 - 0 Fortuna Sittard (1 - 0)
13 september 2020
12:15END FC Emmen 3 - 5 VVV Venlo (1 - 0)
14:30END Sparta Rotterdam 0 - 1 Ajax (0 - 1)
14:30END Heracles 2 - 0 ADO Den Haag (0 - 0)
16:45END FC Groningen 1 - 3 PSV (0 - 1)
16:45END RKC Waalwijk 0 - 1 Vitesse (0 - 1)
18 september 2020
20:00END VVV Venlo 1 - 1 FC Utrecht (1 - 0)
19 september 2020
16:30END AZ 1 - 1 PEC Zwolle (0 - 1)
18:45END Vitesse 2 - 0 Sparta Rotterdam (1 - 0)
20:00END PSV 2 - 1 FC Emmen (1 - 0)
21:00END Fortuna Sittard 1 - 3 SC Heerenveen (0 - 3)
20 september 2020
12:15END ADO Den Haag 0 - 1 FC Groningen (0 - 1)
14:30END Feyenoord 1 - 1 FC Twente (1 - 1)
14:30END Willem II 4 - 0 Heracles (0 - 0)
16:45END Ajax 3 - 0 RKC Waalwijk (2 - 0)
25 september 2020
20:00END FC Twente 3 - 1 FC Groningen (2 - 0)
26 september 2020
16:30END PEC Zwolle 4 - 0 Sparta Rotterdam (1 - 0)
18:45END Fortuna Sittard 3 - 3 AZ (1 - 1)
20:00END SC Heerenveen 1 - 0 VVV Venlo (1 - 0)
21:00END Ajax 2 - 1 Vitesse (1 - 0)
27 september 2020
12:15END Feyenoord 4 - 2 ADO Den Haag (1 - 1)
14:30END FC Utrecht 3 - 1 RKC Waalwijk (1 - 0)
16:45END Heracles 1 - 1 PSV (1 - 0)
16:45END FC Emmen 1 - 1 Willem II (1 - 1)
2 oktober 2020
20:00END FC Utrecht 1 - 1 SC Heerenveen (1 - 1)
3 oktober 2020
16:30END Vitesse 3 - 0 Heracles (2 - 0)
18:45Verl. RKC Waalwijk - PEC Zwolle
20:00END VVV Venlo 1 - 2 ADO Den Haag (1 - 1)
21:00END FC Twente 1 - 1 FC Emmen (0 - 0)
4 oktober 2020
12:15END FC Groningen 1 - 0 Ajax (0 - 0)
14:30END Sparta Rotterdam 4 - 4 AZ (0 - 4)
14:30END Willem II 1 - 4 Feyenoord (1 - 1)
16:45END PSV 2 - 0 Fortuna Sittard (1 - 0)
17 oktober 2020
18:45END Heracles 0 - 1 RKC Waalwijk (0 - 1)
20:00END AZ 2 - 2 VVV Venlo (2 - 0)
21:00END Willem II 0 - 3 FC Twente (0 - 1)
18 oktober 2020
12:15END Feyenoord 1 - 1 Sparta Rotterdam (1 - 0)
14:30END ADO Den Haag 0 - 2 Vitesse (0 - 1)
14:30END Ajax 5 - 1 SC Heerenveen (3 - 0)
16:45END FC Groningen 0 - 0 FC Utrecht (0 - 0)
16:45END PEC Zwolle 0 - 3 PSV (0 - 3)
20:00END FC Emmen 2 - 2 Fortuna Sittard (0 - 2)
21 oktober 2020
17:30END RKC Waalwijk 1 - 1 PEC Zwolle (0 - 0)
24 oktober 2020
16:30END VVV Venlo 0 - 13 Ajax (0 - 4)
18:45END FC Utrecht 2 - 1 FC Twente (1 - 1)
20:00END PEC Zwolle 0 - 0 Willem II (0 - 0)
21:00END SC Heerenveen 4 - 0 FC Emmen (2 - 0)
25 oktober 2020
12:15END Fortuna Sittard 1 - 3 FC Groningen (0 - 2)
14:30END Sparta Rotterdam 1 - 1 Heracles (0 - 0)
14:30END Vitesse 2 - 1 PSV (1 - 0)
16:45END RKC Waalwijk 2 - 2 Feyenoord (0 - 0)
20:00END ADO Den Haag 2 - 2 AZ (0 - 1)
31 oktober 2020
18:45END FC Twente 5 - 1 PEC Zwolle (3 - 0)
20:00END FC Groningen 2 - 1 VVV Venlo (1 - 0)
20:00END Ajax 5 - 2 Fortuna Sittard (2 - 1)
21:00END Willem II 1 - 3 Vitesse (1 - 0)
1 november 2020
12:15END Heracles 4 - 1 FC Utrecht (2 - 0)
14:30END Sparta Rotterdam 1 - 4 SC Heerenveen (0 - 3)
14:30END FC Emmen 2 - 3 Feyenoord (2 - 2)
16:45END PSV 4 - 0 ADO Den Haag (1 - 0)
20:00END AZ 3 - 0 RKC Waalwijk (1 - 0)
6 november 2020
20:00END Fortuna Sittard 2 - 2 PEC Zwolle (2 - 1)
7 november 2020
16:30END ADO Den Haag 2 - 4 FC Twente (0 - 1)
18:45END VVV Venlo 3 - 2 Heracles (0 - 1)
21:00END RKC Waalwijk 0 - 2 Sparta Rotterdam (0 - 0)
8 november 2020
12:15END FC Utrecht 0 - 3 Ajax (0 - 0)
14:30END Feyenoord 2 - 0 FC Groningen (0 - 0)
14:30END Vitesse 3 - 1 FC Emmen (3 - 0)
16:45END SC Heerenveen 0 - 3 AZ (0 - 2)
20:00END PSV 3 - 0 Willem II (2 - 0)
21 november 2020
18:45END Willem II 2 - 1 VVV Venlo (2 - 1)
20:00END FC Groningen 1 - 1 Vitesse (1 - 1)
21:00END PEC Zwolle 1 - 1 FC Utrecht (1 - 0)
22 november 2020
12:15END Ajax 5 - 0 Heracles (3 - 0)
14:30END Fortuna Sittard 1 - 3 Feyenoord (1 - 2)
14:30END Sparta Rotterdam 6 - 0 ADO Den Haag (1 - 0)
16:45END FC Twente 1 - 1 PSV (0 - 1)
16:45END RKC Waalwijk 1 - 1 SC Heerenveen (0 - 1)
20:00END AZ 1 - 0 FC Emmen (1 - 0)
27 november 2020
20:00END FC Twente 0 - 2 RKC Waalwijk (0 - 2)
28 november 2020
18:45END FC Emmen 0 - 5 Ajax (0 - 3)
20:00END ADO Den Haag 1 - 1 SC Heerenveen (1 - 1)
21:00END VVV Venlo 2 - 2 PEC Zwolle (1 - 1)
29 november 2020
12:15END Vitesse 2 - 0 Fortuna Sittard (0 - 0)
14:30END FC Groningen 1 - 0 Willem II (0 - 0)
14:30END Feyenoord 1 - 1 FC Utrecht (0 - 0)
16:45END Heracles 1 - 2 AZ (0 - 2)
20:00END PSV 1 - 0 Sparta Rotterdam (0 - 0)
4 december 2020
20:00END Sparta Rotterdam 2 - 1 FC Emmen (1 - 0)
5 december 2020
16:30END RKC Waalwijk 3 - 2 VVV Venlo (1 - 1)
18:45END Fortuna Sittard 3 - 2 Willem II (3 - 0)
20:00END Ajax 1 - 2 FC Twente (0 - 1)
21:00END PEC Zwolle 2 - 1 Vitesse (0 - 1)
6 december 2020
12:15END Feyenoord 0 - 0 Heracles (0 - 0)
14:30END AZ 1 - 2 FC Groningen (1 - 0)
14:30END FC Utrecht 1 - 1 ADO Den Haag (0 - 0)
16:45END SC Heerenveen 2 - 2 PSV (0 - 1)
11 december 2020
20:00END Heracles 1 - 2 Fortuna Sittard (0 - 1)
12 december 2020
16:30END FC Groningen 2 - 0 RKC Waalwijk (0 - 0)
18:45END FC Emmen 1 - 1 ADO Den Haag (0 - 1)
20:00END Ajax 4 - 0 PEC Zwolle (3 - 0)
13 december 2020
12:15END Vitesse 1 - 1 SC Heerenveen (1 - 0)
14:30END VVV Venlo 0 - 3 Feyenoord (0 - 0)
14:30END Willem II 1 - 3 Sparta Rotterdam (0 - 2)
16:45END PSV 2 - 1 FC Utrecht (2 - 0)
20:00END FC Twente 1 - 3 AZ (0 - 2)
18 december 2020
20:00END PEC Zwolle 0 - 0 FC Emmen (0 - 0)
19 december 2020
16:30END Sparta Rotterdam 2 - 3 FC Groningen (1 - 1)
18:45END VVV Venlo 1 - 2 FC Twente (0 - 1)
20:00END RKC Waalwijk 1 - 4 PSV (0 - 2)
21:00END FC Utrecht 1 - 1 Fortuna Sittard (0 - 0)
20 december 2020
12:15END Vitesse 1 - 0 Feyenoord (1 - 0)
14:30END ADO Den Haag 2 - 4 Ajax (0 - 4)
14:30END SC Heerenveen 1 - 2 Heracles (0 - 1)
16:45END AZ 5 - 3 Willem II (2 - 2)
22 december 2020
16:30END Fortuna Sittard 2 - 1 RKC Waalwijk (1 - 1)
18:45END FC Emmen 2 - 3 FC Utrecht (2 - 1)
20:00END PSV 4 - 1 VVV Venlo (1 - 1)
21:00END FC Twente 0 - 2 Sparta Rotterdam (0 - 1)
23 december 2020
16:30END AZ 3 - 1 Vitesse (2 - 0)
18:45END Willem II 1 - 1 Ajax (0 - 1)
20:00END FC Groningen 0 - 1 Heracles (0 - 0)
20:00END ADO Den Haag 0 - 2 PEC Zwolle (0 - 0)
21:00END Feyenoord 3 - 0 SC Heerenveen (0 - 0)
27 december 2020
14:30END FC Utrecht 2 - 2 AZ (1 - 0)
9 januari 2021
16:30END RKC Waalwijk 0 - 1 ADO Den Haag (0 - 1)
18:45END FC Emmen 1 - 4 FC Twente (0 - 3)
20:00END Heracles 0 - 2 Vitesse (0 - 1)
20:00END PEC Zwolle 1 - 1 AZ (1 - 0)
21:00END FC Utrecht 2 - 2 FC Groningen (1 - 2)
10 januari 2021
12:15END Sparta Rotterdam 0 - 2 Feyenoord (0 - 1)
14:30END VVV Venlo 2 - 1 Willem II (0 - 1)
14:30END SC Heerenveen 1 - 3 Fortuna Sittard (0 - 3)
16:45END Ajax 2 - 2 PSV (1 - 2)
12 januari 2021
18:45END Vitesse 1 - 0 FC Utrecht (1 - 0)
21:00END Heracles 4 - 0 FC Emmen (2 - 0)
13 januari 2021
18:45END PSV 1 - 3 AZ (0 - 2)
20:00END ADO Den Haag 1 - 4 VVV Venlo (0 - 1)
20:00END Fortuna Sittard 0 - 1 Sparta Rotterdam (0 - 0)
21:00END Feyenoord 1 - 0 PEC Zwolle (0 - 0)
14 januari 2021
18:45END SC Heerenveen 1 - 1 RKC Waalwijk (1 - 0)
20:00END FC Twente 1 - 3 Ajax (0 - 1)
21:00END Willem II 2 - 3 FC Groningen (0 - 0)
16 januari 2021
16:30END FC Emmen 1 - 4 Vitesse (0 - 2)
18:45END Sparta Rotterdam 3 - 5 PSV (1 - 1)
20:00END PEC Zwolle 0 - 2 Fortuna Sittard (0 - 0)
20:00END FC Utrecht 2 - 0 Heracles (1 - 0)
21:00END AZ 2 - 1 ADO Den Haag (0 - 0)
17 januari 2021
12:15END RKC Waalwijk 1 - 1 Willem II (1 - 0)
14:30END VVV Venlo 1 - 1 SC Heerenveen (0 - 0)
14:30END FC Groningen 2 - 2 FC Twente (0 - 2)
16:45END Ajax 1 - 0 Feyenoord (1 - 0)
22 januari 2021
20:00END Willem II 1 - 3 PEC Zwolle (1 - 0)
23 januari 2021
16:30END ADO Den Haag 0 - 0 FC Emmen (0 - 0)
18:45END Vitesse 1 - 0 FC Groningen (1 - 0)
20:00END PSV 2 - 0 RKC Waalwijk (1 - 0)
21:00END Heracles 1 - 0 SC Heerenveen (0 - 0)
24 januari 2021
12:15END Fortuna Sittard 1 - 2 Ajax (0 - 1)
14:30END FC Twente 0 - 1 VVV Venlo (0 - 0)
14:30END FC Utrecht 1 - 0 Sparta Rotterdam (0 - 0)
16:45END Feyenoord 2 - 3 AZ (1 - 1)
26 januari 2021
18:45END PEC Zwolle 2 - 2 Heracles (0 - 2)
20:00END FC Emmen 0 - 2 PSV (0 - 0)
21:00END FC Groningen 3 - 0 ADO Den Haag (2 - 0)
27 januari 2021
18:45END AZ 0 - 1 FC Utrecht (0 - 0)
20:00END VVV Venlo 4 - 1 Vitesse (3 - 0)
20:00END RKC Waalwijk 1 - 2 Fortuna Sittard (0 - 0)
21:00END SC Heerenveen 3 - 0 Feyenoord (2 - 0)
28 januari 2021
18:45END Sparta Rotterdam 0 - 0 FC Twente (0 - 0)
21:00END Ajax 3 - 1 Willem II (0 - 0)
30 januari 2021
16:30END Heracles 1 - 0 FC Groningen (1 - 0)
18:45END FC Utrecht 3 - 3 PEC Zwolle (1 - 2)
20:00END Fortuna Sittard 3 - 2 VVV Venlo (1 - 0)
21:00END Vitesse 1 - 1 RKC Waalwijk (0 - 0)
31 januari 2021
12:15END FC Twente 0 - 0 SC Heerenveen (0 - 0)
14:30END Willem II 2 - 0 FC Emmen (1 - 0)
14:30END Feyenoord 3 - 1 PSV (3 - 0)
16:45END ADO Den Haag 1 - 1 Sparta Rotterdam (1 - 0)
16:45END AZ 0 - 3 Ajax (0 - 1)
5 februari 2021
20:00END Fortuna Sittard 0 - 1 Heracles (0 - 1)
6 februari 2021
14:00END FC Emmen 0 - 1 AZ (0 - 0)
14:00END PEC Zwolle 1 - 1 RKC Waalwijk (0 - 1)
16:30END SC Heerenveen 1 - 0 Vitesse (0 - 0)
16:30END PSV 3 - 0 FC Twente (2 - 0)
7 februari 2021
12:15Verl. Ajax - FC Utrecht
14:30Verl. FC Groningen - Feyenoord
14:30Verl. Willem II - ADO Den Haag
16:45Verl. VVV Venlo - Sparta Rotterdam
12 februari 2021
18:45END RKC Waalwijk 1 - 0 FC Emmen (0 - 0)
13 februari 2021
12:00END FC Groningen 1 - 0 PEC Zwolle (1 - 0)
14:15END Sparta Rotterdam 1 - 2 Fortuna Sittard (1 - 1)
16:30END ADO Den Haag 2 - 2 PSV (1 - 0)
18:45END Heracles 0 - 2 Ajax (0 - 1)
14 februari 2021
12:15END AZ 3 - 1 SC Heerenveen (1 - 0)
14:30END FC Utrecht 3 - 1 VVV Venlo (0 - 0)
14:30END Feyenoord 5 - 0 Willem II (1 - 0)
16:45END Vitesse 0 - 2 FC Twente (0 - 1)
19 februari 2021
20:00END Willem II 0 - 6 FC Utrecht (0 - 3)
20 februari 2021
18:45END FC Emmen 3 - 2 PEC Zwolle (2 - 1)
20:00END VVV Venlo 1 - 4 AZ (1 - 1)
21:00END Fortuna Sittard 2 - 0 ADO Den Haag (1 - 0)
21 februari 2021
12:15END FC Twente 2 - 2 Feyenoord (2 - 1)
14:30END RKC Waalwijk 3 - 0 Heracles (2 - 0)
14:30END SC Heerenveen 1 - 1 FC Groningen (1 - 0)
16:45END PSV 3 - 1 Vitesse (0 - 1)
20:00END Ajax 4 - 2 Sparta Rotterdam (3 - 0)
24 februari 2021
16:30END Willem II 1 - 1 ADO Den Haag (0 - 0)
18:45END FC Groningen 0 - 0 Feyenoord (0 - 0)
26 februari 2021
20:00END PEC Zwolle 4 - 1 SC Heerenveen (0 - 1)
27 februari 2021
16:30END FC Utrecht 0 - 1 FC Emmen (0 - 1)
18:45END ADO Den Haag 0 - 0 RKC Waalwijk (0 - 0)
20:00END Vitesse 4 - 1 VVV Venlo (1 - 1)
21:00END Heracles 2 - 2 FC Twente (1 - 1)
28 februari 2021
12:15END Sparta Rotterdam 0 - 2 Willem II (0 - 0)
14:30END PSV 1 - 1 Ajax (1 - 0)
14:30END FC Groningen 1 - 0 Fortuna Sittard (0 - 0)
16:45END AZ 4 - 2 Feyenoord (2 - 2)
5 maart 2021
20:00END FC Emmen 1 - 1 Sparta Rotterdam (0 - 1)
6 maart 2021
16:30END Feyenoord 6 - 0 VVV Venlo (3 - 0)
18:45END FC Twente 1 - 1 Willem II (0 - 0)
20:00END SC Heerenveen 3 - 0 ADO Den Haag (1 - 0)
21:00END RKC Waalwijk 1 - 2 FC Utrecht (0 - 1)
7 maart 2021
12:15END Ajax 3 - 1 FC Groningen (1 - 0)
14:30END Heracles 2 - 1 PEC Zwolle (0 - 0)
14:30END Fortuna Sittard 1 - 3 PSV (0 - 2)
16:45END Vitesse 2 - 1 AZ (1 - 0)
9 maart 2021
18:45END VVV Venlo 0 - 1 Sparta Rotterdam (0 - 0)
13 maart 2021
16:30END Willem II 3 - 1 SC Heerenveen (1 - 0)
18:45END ADO Den Haag 1 - 2 Heracles (0 - 0)
20:00END FC Groningen 1 - 1 FC Emmen (0 - 1)
20:00END AZ 4 - 1 FC Twente (3 - 1)
21:00END Sparta Rotterdam 2 - 0 RKC Waalwijk (0 - 0)
14 maart 2021
12:15END VVV Venlo 1 - 3 Fortuna Sittard (0 - 1)
14:30END PSV 1 - 1 Feyenoord (1 - 1)
14:30END FC Utrecht 1 - 3 Vitesse (1 - 1)
16:45END PEC Zwolle 0 - 2 Ajax (0 - 2)
19 maart 2021
20:00END SC Heerenveen 0 - 0 FC Twente (0 - 0)
20 maart 2021
16:30END Fortuna Sittard 0 - 1 FC Utrecht (0 - 0)
20:00END Feyenoord 1 - 1 FC Emmen (1 - 0)
21:00END RKC Waalwijk 3 - 1 FC Groningen (2 - 1)
21 maart 2021
12:15END PEC Zwolle 2 - 1 VVV Venlo (0 - 0)
14:30END AZ 2 - 0 PSV (1 - 0)
14:30END Vitesse 0 - 0 Willem II (0 - 0)
16:45END Heracles 1 - 1 Sparta Rotterdam (0 - 0)
20:00END Ajax 5 - 0 ADO Den Haag (4 - 0)
3 april 2021
18:45END VVV Venlo 0 - 1 FC Groningen (0 - 0)
20:00END FC Twente 1 - 2 Vitesse (1 - 1)
20:00END Willem II 0 - 1 AZ (0 - 0)
21:00END Sparta Rotterdam 3 - 2 PEC Zwolle (1 - 0)
4 april 2021
12:15END Feyenoord 2 - 0 Fortuna Sittard (0 - 0)
14:30END ADO Den Haag 1 - 4 FC Utrecht (0 - 3)
14:30END PSV 3 - 0 Heracles (2 - 0)
16:45END SC Heerenveen 1 - 2 Ajax (1 - 1)
16:45END FC Emmen 3 - 1 RKC Waalwijk (3 - 0)
9 april 2021
20:00END Vitesse 0 - 0 ADO Den Haag (0 - 0)
10 april 2021
18:45END Heracles 4 - 0 Willem II (2 - 0)
20:00END AZ 2 - 0 Sparta Rotterdam (1 - 0)
20:00END Fortuna Sittard 1 - 3 FC Emmen (0 - 0)
21:00END PEC Zwolle 1 - 0 FC Twente (1 - 0)
11 april 2021
12:15END FC Utrecht 1 - 2 Feyenoord (1 - 1)
14:30END FC Groningen 0 - 2 SC Heerenveen (0 - 0)
14:30END VVV Venlo 0 - 2 PSV (0 - 1)
16:45END RKC Waalwijk 0 - 1 Ajax (0 - 1)
22 april 2021
18:45END Ajax 1 - 1 FC Utrecht (0 - 1)
23 april 2021
18:45END Willem II 1 - 0 RKC Waalwijk (0 - 0)
24 april 2021
16:30END SC Heerenveen 0 - 2 PEC Zwolle (0 - 1)
18:45END Sparta Rotterdam 2 - 0 VVV Venlo (1 - 0)
18:45END PSV 1 - 0 FC Groningen (0 - 0)
25 april 2021
12:15END FC Emmen 3 - 1 Heracles (0 - 0)
14:30END ADO Den Haag 0 - 3 Fortuna Sittard (0 - 1)
14:30END Ajax 2 - 0 AZ (0 - 0)
16:45END FC Twente 1 - 2 FC Utrecht (1 - 0)
16:45END Feyenoord 0 - 0 Vitesse (0 - 0)
1 mei 2021
16:30END Heracles 4 - 0 VVV Venlo (2 - 0)
18:45END Fortuna Sittard 3 - 0 FC Twente (1 - 0)
20:00END Vitesse 2 - 1 PEC Zwolle (1 - 0)
20:00END RKC Waalwijk 1 - 3 AZ (1 - 1)
21:00END FC Utrecht 3 - 2 Willem II (2 - 0)
2 mei 2021
12:15END ADO Den Haag 3 - 2 Feyenoord (2 - 1)
14:30END Ajax 4 - 0 FC Emmen (1 - 0)
14:30END FC Groningen 1 - 2 Sparta Rotterdam (0 - 1)
16:45END PSV 2 - 2 SC Heerenveen (0 - 1)
7 mei 2021
20:00 Sparta Rotterdam Voorspellingen Vitesse
8 mei 2021
16:30 FC Twente Voorspellingen Heracles
18:45 SC Heerenveen Voorspellingen FC Utrecht
20:00 AZ Voorspellingen Fortuna Sittard
21:00 VVV Venlo Voorspellingen RKC Waalwijk
9 mei 2021
12:15 FC Emmen Voorspellingen FC Groningen
14:30 PEC Zwolle Voorspellingen ADO Den Haag
14:30 Feyenoord Voorspellingen Ajax
16:45 Willem II Voorspellingen PSV
13 mei 2021
14:30 RKC Waalwijk Voorspellingen FC Twente
14:30 PSV Voorspellingen PEC Zwolle
14:30 Fortuna Sittard Voorspellingen Vitesse
14:30 Sparta Rotterdam Voorspellingen FC Utrecht
14:30 Heracles Voorspellingen Feyenoord
14:30 Ajax Voorspellingen VVV Venlo
14:30 ADO Den Haag Voorspellingen Willem II
14:30 FC Groningen Voorspellingen AZ
16 mei 2021
14:30 Willem II Voorspellingen Fortuna Sittard
14:30 VVV Venlo Voorspellingen FC Emmen
14:30 Vitesse Voorspellingen Ajax
14:30 PEC Zwolle Voorspellingen FC Groningen
14:30 SC Heerenveen Voorspellingen Sparta Rotterdam
14:30 Feyenoord Voorspellingen RKC Waalwijk
14:30 AZ Voorspellingen Heracles
14:30 FC Utrecht Voorspellingen PSV
14:30 FC Twente Voorspellingen ADO Den Haag
Discussie
8 Berichten
  • 64x64
    live

    Waar zijn de widgets gebleven?

  • 64x64
    Don Izaks

    Er reageert ook niemand meer. Helaas..

  • 64x64
    VVV

    hebben jullie al een reactie mogen ontvangen? Hier doet het webmaster gedeelte en de contactpagina het helaas ook niet.

  • 64x64
    Pieter Keizer

    Website werkt niet goed meer. Waar zijn de Widgets? Facebook werkt niet, contact form werkt niet. Ik hoop dat er wordt gereageerd, alvast bedankt!

  • 64x64
    Don Izaks

    Jullie contact formulier werkt niet meer...

  • 64x64
    Don Izaks

    *widgets

  • Meer bekijken