Wedstrijden Voetbal volledig live

Geen wedstrijden in 'Mijn wedstrijden' vandaag Ga naar 'Mijn wedstrijden'
Nederland : Eredivisie
20:00 Sparta Rotterdam Voorspellingen Vitesse
Engeland : Premier League
21:00 Leicester Voorspellingen Newcastle
Duitsland : Bundesliga
20:30 VfB Stuttgart Voorspellingen Augsburg
21:00 Real Sociedad Voorspellingen Elche
Frankrijk : Ligue 1
21:00 Lens Voorspellingen Lille
België : First Division A : Championship Group.
20:45 Genk Voorspellingen Club Bruges
18:00 Kukesi Voorspellingen Vllaznia
10:00abges. Pyunik II - Alashkert FC II
13:00 Shirak Voorspellingen Banants Yerevan
12:00Verl. Bangkok Glass - Ulsan Hyundai
12:00Verl. Tampines Rovers FC - Sydney FC
12:00Verl. Jeonbuk FC - Gamba Osaka
Australië : South Australia Pr.
12:15Unbekannt North Eastern Metr. - Croydon Kings
Australië : Queensland Nat. Pr.
11:30Unbekannt Redlands United - Capalaba
Australië : A-League
11:3561' Adelaide United 0 - 0 Wellington Phoenix (0 - 0)
Australië : Northern NSW Pre. .
12:00Unbekannt Lake Macquarie - Charlestown City B.
Australië : Victorian Premier .
12:30Unbekannt Whittlesea Zebras - Moreland City FC
Australië : Brisbane Premier L.
12:30Unbekannt Western Spirit - Acacia Ridge FC
Bahrein : Premier League
21:00 East Riffa Voorspellingen Budaiya
Brazilië : Paulista, Serie A2
01:00END Sertãozinho 1 - 1 Red Bull Brasil (1 - 1)
01:00END Agua Santa 1 - 1 Oeste FC (0 - 0)
01:00END Atibaia 0 - 0 Velo Clube (0 - 0)
01:00END Juventus SP 1 - 3 Portuguesa (1 - 0)
03:00END Audax Sao Paulo 0 - 1 EC Sao Bernardo
03:00END Rio Claro 1 - 0 XV de Piracicaba
03:00END Sao Bernardo 2 - 3 Taubate
03:00END Portuguesa Santista 0 - 0 Monte Azul (0 - 0)
Brazilië : Paraibano
01:00END Treze 2 - 1 Nacional de Patos (0 - 1)
Brazilië : Paranaense
23:00 FC Cascavel Voorspellingen Toledo CW
Brazilië : Paulista, Serie A1
01:00END Novorizontino 2 - 2 Botafogo SP (1 - 0)
01:00END Sao Bento 2 - 1 Inter de Limeira (1 - 1)
02:00END Palmeiras 3 - 2 Santos FC (2 - 1)
02:00END Santo Andre 2 - 1 Mirassol (0 - 1)
03:15END Ferroviaria 1 - 0 Ituano FC (0 - 0)
Brazilië : Cearense : Cearense
01:00END Ceara 1 - 0 Crato (1 - 0)
Bulgarije : PFG B
12:45Unbekannt Minyor - Hebar
17:00 Sportist Svoge Voorspellingen Ludogorets Razgrad.
17:00 Lokomotiv Gorna Or. Voorspellingen Sozopol
Bulgarije : Professional A Foo. : First Professional.
16:30 Beroe Voorspellingen Arda Kardzhali
19:00 CSKA 1948 Voorspellingen Litex Lovech
Colombia : Torneo Águila : Playoff - Apertura.
17:00 Union Magdalena Voorspellingen Depor Aguablanca
Cyprus : Cyprus 1 : 1 divisie - 2e Fas.
17:00 Nea Salamis Voorspellingen Ermis Aradippou
19:00 Doxa Katokopia Voorspellingen Ethnikos Achnas
Democratische Republiek Congo : Linafoot Congo
16:30 TP Mazembe Voorspellingen Don Bosco
Denemarken : U19 Ligaen
17:00 FC Midtjylland (Y) Voorspellingen Randers Freja (Y)
Denemarken : Superligaen : Relegation round, .
19:00 OB Voorspellingen AaB
Denemarken : 2nd Division : Groepsfase - Groep 2
19:00 FC Roskilde Voorspellingen Vanløse
Duitsland : Bundesliga 2
18:30 Hannover 96 Voorspellingen SV Darmstadt
18:30 Holstein Kiel Voorspellingen St.Pauli
Engeland : Premier League U21. : League - 2 divisie.
17:00 Blackburn U21 Voorspellingen Chelsea U21
18:00 Tottenham U21 Voorspellingen Manchester City U21
20:00 Everton U21 Voorspellingen Southampton U21
20:00 West Ham U21 Voorspellingen Arsenal U21
Finland : Kakkonen - Lohko : Kakkonen - Lohko C
18:00 JS Hercules Voorspellingen OLS
18:00 JBK Voorspellingen SJK Akatemia
Finland : Veikkausliga
17:30 KooTeePee Voorspellingen Honka
17:30 Seinäjoen JK Voorspellingen HIFK
Frankrijk : CHN
20:00 Orléans Voorspellingen Le Mans
Georgië : Oemaghlesi Liga
Hong Kong : First Division
Ierland : First Division
Ierland : Premier Division
Irak : Superliga
Italië : Serie B
Jordanië : League
Koeweit : Kuwait League
Litouwen : NFKA A Lyga
Moldavië : Divizia Naţională
Nederland : Jupiler League
Oeganda : Super League
Oekraïne : Persha Liga
Oostenrijk : Regionalliga East
Oostenrijk : Erste Liga
Peru : Primera División : primera divisie - .
Polen : Liga I
Portugal : Campeonato Naciona. : Campeonato Naciona.
Portugal : Liga NOS
Saoedi-Arabië : Saudi Professional.
Tsjechië : Synot Liga
Turkije : Bank Asya 1. Lig
V.A.E. : ETI
Vietnam : V-League
Wit-Rusland : Vysshaya Liga
Zuid-Amerika : Copa Libertadores
Zweden : Damallsvenskan
Zwitserland : Challenge League